Ödeme ve Teslimat


Sipariş ve Teslimat:

 

Siparişiniz ne zaman elinize ulaşacak?

e-naturak.com.tr, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 1 iş günü, en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

 

Hafta sonu siparişleri:

Cuma günü öğle 13:00' den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 13:00' den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres:

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

 

Teslimatlar:

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

 

Daha detaylı bilgi için bakınız: iade şartları.

 

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Sistemde kayıtlı e posta adresinize e-arşiv faturası düzenlenerek gönderilecektir.

E-fatura kullanan müşterilerimizin e-faturaları GİB sisteminden gönderilecektir. Teslimatlar irsaliye ile yapılacaktır

Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu zarf içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

Bu bilgi e-maili yardımı ile ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz. Ayrıca sitemize üyelik bilgilerinizi girdiğinizde, Müşteri Hizmetleri sayfasındaki sipariş takibi bölümünden gerekli bilgilere beklemeden ulaşabilirsiniz.

 

Kargo ücreti ne kadar?

e-naturak.com.tr de yapacagınız bütün alışverişler için 200 TL (İkiyüzTL) ve üstü harcamalarınız için herhangi bir kargo ücreti ödemesi yapmayacaksınız. Alışveriş tutarınız 200 TL (İkiyüTL)  altındaki rakamlar için kargo ücreti siparişinizi sonlandırmadan önce fatura bedelinize eklenecektir.

 

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz 1 gün içerisinde kargoya teslim edilerek ortalama 1-3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Üst menüde isminizin yazılı olduğu yerde Siparişlerim yazısını seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası gönderilecektir.

 

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz e-naturak.com.tr ‘e iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz siparişiniz kargo ücretli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

 

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

e-naturak.com.tr üzerinden verilen siparişlerin teslimatı şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır. Yurt dışı sevkiyatları için info@naturak.com.tr. Veya +90 232 4721422  numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

Ünvan NATURAK GIDA PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş
FİNANSBANK
TR32 0011 1000 0000 0044 3648 22
TEB
TR91 0003 2000 0000 0019 0776 98
İŞ BANKASI
TR33 0006 4000 0013 4370 6094 09
YAPI KREDİ 

TR92 0006 7010 0000 0094 8887 89

İŞ BANKASI
TR33 0006 4000 0013 4370 6094 09
VAKIFBANK

TR47 0001 5001 5800 7301 6729 32